Menu
Your Cart

Rosemary Temalı Digital Duvar Posteri

Rosemary Temalı  Digital Duvar Posteri
Yeni
Rosemary Temalı Digital Duvar Posteri

Bu ürün Rosemary temasına sahip ve indirilebilir/ yazdırılabilir 5 duvar sanatı ve 2 esansiyel yağ karışımı posterini içerir. Bu ürün 5 farklı Rosemary ( Biberiye ) temasına sahip posteri içeriyor. Her biri tek başına veya bir set olarak kullanılabilir ve Biberiye bitkisinin botanik resimlerini ve biberiye ile ilgili şiirleri içeriyor.

Biberiye, aromaterapide önemli bir rol oynar ve çok yönlü ve değerli bir esansiyel yağ olarak kabul edilir. Canlandırıcı kokusu, zihin ve bedeni etkileyen dikkate değer özelliklere sahiptir. Zihinsel netliği, odaklanmayı ve uyanıklığı teşvik etme yeteneği ile Biberiye esansiyel yağı, bilişsel fonksiyonları geliştirme ve genel konsantrasyonu artırma konusunda çok değerli bir araç olarak ön plana çıkar. Zihin üzerindeki etkisinin ötesinde, Biberiye aynı zamanda vücut için terapötik faydalar sunar. Kas gerilimini hafifletmeye, rahatsızlığı hafifletmeye ve solunum sağlığını desteklemeye yardımcı olabilir. Bu çok amaçlı yağın tarihi, gelenek ve iyileştirme uygulamalarıyla derinlemesine iç içe geçmiştir, bu da onu aromaterapinin vazgeçilmez bir bileşeni haline getirir. Tek başına veya karışımlarda kullanılsın, Rozmarin'in aromatik etkisi, sağlık ve canlanmanın alanlarını birleştiren bir köprü olarak hizmet eder ve aromaterapinin dünyasında vazgeçilmez bir öneme sahiptir.

Bu sette şu boyutlar mevcuttur: 24x36 inç

Bu, kendiniz indirebileceğiniz ve yazdırabileceğiniz dijital bir sayfadır - Satın alma işleminden sonra tasarım size mail olarak iletilecektir.

Lisans izinleri: Kendi kişisel kullanımınız ve/veya hediye olarak söz konusu tasarımın fiziksel bir öğesini oluşturmak. Yalnızca fiziksel/yazdırılmış öğelerin resimleri sosyal medya hesaplarınızda veya kişisel bloglarda paylaşılabilir.


Downloadable and printable ROSEMARY Themed 5 Wall Arts and 2 Essential Oil Blend Printable Posters;

It consists of 5 different posters with a rosemary theme. Each can be used individually or as a set and contains botanical illustrations of the rosemary plant and poems about rosemary. In addition, it contains 2 essential oil mixture recipe posters.


Rosemary holds a significant role in aromatherapy, playing the part of a versatile and cherished essential oil. Its invigorating aroma possesses remarkable properties that impact both the mind and body. With its ability to promote mental clarity, focus, and alertness, Rosemary essential oil stands as an invaluable tool for enhancing cognitive functions and improving overall concentration. Beyond its impact on the mind, Rosemary also offers therapeutic benefits for the body. It can aid in relieving muscle tension, soothing discomfort, and supporting respiratory health. This multipurpose oil has a history deeply intertwined with tradition and healing practices, making it an indispensable component of aromatherapy. Whether used alone or in blends, Rosemary's aromatic influence serves as a bridge connecting the realms of wellness and revitalization, illustrating its indispensable importance in the world of aromatherapy.


 Vector(.pdf) file is available for download.The following sizes are available in this set:

24x36 inc


This is a digital sheet which you download and print yourself - no need to wait. You can DOWNLOAD INSTANTLY. Please note that NO physical item will be sent.


License permits: (allowed)

Create a physical item of said design, for your own personal use and/or as a gift.

Only the pictures of the physical/printed items may be shared on your social media accounts or personal blogs.

250,00TL
Vergiler Hariç: 250,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: Wallart1

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bu yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri, özel promosyonlar veya diğer önemli metinler gibi herhangi bir mesaj için kullanabilirsiniz.