Menu
Your Cart

Kurumsal

TAZE | HOLİSTİK | SOFİSTİKE

Doğalika, yüzyıllardır uygulanagelen kadim bilgi ve gelenekleri günümüze taşımak, en çok da bitkisel şifa kaynaklarını en sade biçimde yaşatmak için ortaya çıktı.

Kişisel bakım ritüellerimiz hayatımızı nasıl deneyimlemek istediğimizin tonunu ve akışını belirleyen amaçlı eylemlerdir. Alışkanlık haline gelseler de, en basit ve en sıradan ritüeller bile - farkındalıkla ve niyetle yapıldığında – bizi doğamıza, özümüze geri döndürme gücüne sahiptir.

Kendimizle olan bağımızı güçlendirerek -küçük dokunuşlarla bile- dünya için çok daha fazlasını yapabiliriz. Kendimizle başladığımızda, başkalarına vermek istediğimiz tüm nezaket, şefkat ve sevgi çabasız hale gelir ve vermek tükenmek yerine besleyici hissettirir.

Sizi Doğalika ile en temel kişisel bakım ritüellerinizin keyfini çıkarmaya davet ediyorum. Aldığınız nefesin sizi derinden yenilemesine izin verin, ana odaklanın ve sadece güzelliğinizi destekleyen şifalı bitkiler için değil aynı zamanda kendinize ayırdığınız zaman için şükran duyun. Bu yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri, özel promosyonlar veya diğer önemli metinler gibi herhangi bir mesaj için kullanabilirsiniz.