Menu
Your Cart

YAZILAR RSS Yayını

Arada sırada derin düşüncelere dalmak, güzel şeyler paylaşmak için; mekanlar, zihinler, bedenler ve müzik...
23 Ara Üretkenlik Alanımız: Mutfak
dogalika 2 46
Üretkenlik Alanımız: MutfakGeçtiğimiz hafta yatak odasını incelemiştik bu hafta ise mutfaktayız. Bazılarımız için mutfak yaşam alanı, bazılarımız için de evin hiç uğramadığı bir bölümü. Bunların bir anlamı ve nedeni olabilir. Eğer bir cevap arıyorsak gözümüzün önünde olanlara biraz daha dikkatli bak..
17 Ara İç Dünyamız : Yatak Odası
dogalika 2 71
İç Dünyamız : Yatak OdasıYatak Odanıza Daha Önce Bu Gözle Baktınız Mı?Seçimlerimiz, ihtiyaçlarımızın, hayata bakış açımızın ve kendimizi ifade edişimizin bir göstergesi olabilir. Tesadüfen yaptığımızı düşündüğümüz seçimlerin arkasında farklı duygular yatabilir ya da hayatımızda değiştirmek istediğim..
02 Tem Başlangıçlar
0 153
 BAŞLANGIÇLAR“We’ll never be the same”  Karsu  Geçtiğimiz iki yıl bizden çok şey götürdü, alışkanlıklarımız, zevklerimiz, ilişkilerimiz değişti.  Belki de tüm bu süreç bittiğinde asla aynı olmayacağız. Bu bir karamsarlık ifadesi değil aksine yaşadıklarımızın bizlere bazı farkındalıklar kazandırdığın..
01 Tem Doğalika & Ritüeller
netdunyasi 1 11592
Doğalika & RitüellerDoğalika, yüzyıllardır uygulanagelen kadim bilgi ve gelenekleri günümüze taşımak, en çok da bitkisel şifa kaynaklarını en sade biçimde yaşatmak için ortaya çıktı. Kişisel bakım ritüellerimiz hayatımızı nasıl deneyimlemek istediğimizin tonunu ve akışını belirleyen amaçlı eylemlerd..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Bu yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri, özel promosyonlar veya diğer önemli metinler gibi herhangi bir mesaj için kullanabilirsiniz.