Menu
Your Cart

YAZILAR RSS Yayını

Arada sırada derin düşüncelere dalmak, güzel şeyler paylaşmak için; mekanlar, zihinler, bedenler ve müzik...
11 Mar BAL ÜLKESİ: Kuzey Makedonya'nın terkedilmiş topraklarında çabasız bir başkaldırı
admin 2 432
BAL ÜLKESİKuzey Makedonya’nın terkedilmiş topraklarında çabasız bir başkaldırı… Köklerinden göklere vahşice ama aheste aheste uzanan yabani bir çiçek…Bir bitki olsa, botanikçilerin hangi sınıfa dahil edeceğini bilemeyeceği kadar, tanımsız ve bu dünyanın dışında…İbretlik bir iradeyle, bir başına kald..
01 Şub Yaşam enerjimiz: Salon
dogalika 2 529
Yaşam Enerjimiz: Salon Salon yang enerji alanıdır. Canlılığı ve hareketliliği temsil eder. Evin diğer bölümlerine kıyasla ortak paylaşıma daha fazla açıktır. Bu sebeple hem sosyal hayatımızı hem de dışarısıyla olan ilişkimizi sembolize eder.Arkadaşlarımızla, akrabalarımızla ya da sosyal hayatımızdak..
23 Ara Üretkenlik Alanımız: Mutfak
dogalika 4 696
Üretkenlik Alanımız: MutfakGeçtiğimiz hafta yatak odasını incelemiştik bu hafta ise mutfaktayız. Bazılarımız için mutfak yaşam alanı, bazılarımız için de evin hiç uğramadığı bir bölümü. Bunların bir anlamı ve nedeni olabilir. Eğer bir cevap arıyorsak gözümüzün önünde olanlara biraz daha dikkatli bak..
17 Ara İç Dünyamız : Yatak Odası
dogalika 3 526
İç Dünyamız : Yatak OdasıYatak Odanıza Daha Önce Bu Gözle Baktınız Mı?Seçimlerimiz, ihtiyaçlarımızın, hayata bakış açımızın ve kendimizi ifade edişimizin bir göstergesi olabilir. Tesadüfen yaptığımızı düşündüğümüz seçimlerin arkasında farklı duygular yatabilir ya da hayatımızda değiştirmek istediğim..
02 Tem Başlangıçlar
0 407
 BAŞLANGIÇLAR“We’ll never be the same”  Karsu  Geçtiğimiz iki yıl bizden çok şey götürdü, alışkanlıklarımız, zevklerimiz, ilişkilerimiz değişti.  Belki de tüm bu süreç bittiğinde asla aynı olmayacağız. Bu bir karamsarlık ifadesi değil aksine yaşadıklarımızın bizlere bazı farkındalıklar kazandırdığın..
01 Tem Doğalika & Ritüeller
netdunyasi 1 11853
Doğalika & RitüellerDoğalika, yüzyıllardır uygulanagelen kadim bilgi ve gelenekleri günümüze taşımak, en çok da bitkisel şifa kaynaklarını en sade biçimde yaşatmak için ortaya çıktı. Kişisel bakım ritüellerimiz hayatımızı nasıl deneyimlemek istediğimizin tonunu ve akışını belirleyen amaçlı eylemlerd..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Bu yapışkan Bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri, özel promosyonlar veya diğer önemli metinler gibi herhangi bir mesaj için kullanabilirsiniz.